Děkujeme všem, kteří v sobotu před velmi horké počasí dorazili na zbýšovskou cihelnu a tradiční spolkové „Vítání léta“ které pro vás každoročně pořádáme.
Skvělá kapela „Seveři„, perfektní výkon našeho Václava Čiháčka v roli kovboje a celková atmosféra letošního „Vítání léta“ stály rozhodně za to.
Na akci nechyběla Regionkamera a reportáž se jistě objeví v dalším videomagazínu Kahanu.
Prozatím krátká připomínka sobotního pohodového odpoledne…