V pátek jsme se sešli na tradičním „výšlapu“ po okolí Zbýšova.
Přes 150 účastníků prošlo trasami různých délek a 7 (!) odvážlivců dokonce vyběhlo na trať druhého ročníku „Zbýšovského májového běhu“ délky 6,5 km.
Účastníci byli v širokém věkovém rozpětí, na rozdíl od dřívějších dob vzhledem k přepjaté všeobecné „korektnosti“ se nedotazujeme na věk a neřešíme nejmladšího a nejstaršího.
Všichni účastníci obdrželi pamětní list a upomínkovou „placku“.
Připraveno bylo i občerstvení: točené pivo Bernard, točená žlutá „Zonka“, kotlíkový guláš a oblíbená uzenina z naší udírny.
Co víc si přát?
Zmíníme snad ještě výsledky běžecké trasy: vítězem byl očekávaný favorit tj. Urbánek Jirka junior s časem 32 minut a nejstarší běžec (1962) doběhl s čase 55 minut.
Děkujeme všem kteří neseděli doma a využili příležitosti strávit sváteční den zajímavým způsobem a udělat i něco pro své zdraví a těšíme se na další ročník!
Postupně doplníme další fotodokumentaci.


