Se uskuteční v sobotu 20.června 2026 na známém místě u zbýšovské cihelny.

Připraven je program pro děti i dospělé, příjemné posezení s kapelou, bohaté občerstvení.
Vstupné je zcela dobrovolné.
Je zcela na vás, zda podpoříte spolkovou činnost.
Občerstvení na místě v přijatelné cenové relaci je možno hradit i bezhotovostně-to považujeme dnes již za samozřejmost.
Přijít můžete v sobotu po 14. hodině
Skupina „Seveři“(často nazývaná též „Severýni“) by měla dle domluvy začít hrát od 15. hodiny.
Přístupová cesta při jízdě autem při suchém počasí značně práší, což znepříjemňuje cestu pěším.
S tím těžko něco uděláme.
Buďte tedy alespoň ohleduplní při příjezdu na místo a zároveň zvažte nezbytnost parkování až na louce u cihelny – auta tam zabírají zbytečně místo lidem a s trochou snahy lze bez problému parkovat vedle příjezdové cesty a těch pár kroků k cihelně následně dojít.
I jediné neobratně zaparkované vozidlo u cihelny způsobí problémy ostatním–o tom jsme se v minulosti vícekrát přesvědčili.
Loňské „Vítání“